Žižkova 1945/32, 586 01 Jihlava

605 357 377

Stálá služba
pro převoz zesnulých

603 208 285

Stálá služba
pro převoz zesnulých

Důležité upozornění

Prosíme pozůstalé, aby ke sjednání smutečního obřadu přišel vypravitel pohřbu v doprovodu maximálně jedné další osoby.  POZOR! Dle usnesení vlády ČR ze dne 21.10.2020 se omezuje počet osob na pohřbech. Od 28.12.2020 může být 15 osob na pohřbu/smutečním rozloučení. Děkujeme za pochopení. 

Služba obřadnice/obřadníka

V případě Vašeho zájmu můžete využít služeb obřadnice nebo obřadníka pohřební služby Memoria. Naši obřadníci jsou tu pro Vás nejen během samotného obřadu, ale mohou Vám i s dostatečným předstihem pomoci se sepsáním smutečního proslovu. Komunikace probíhá telefonicky nebo emailem. Společně se sjednavatelkami pohřbu Vám obřadníci pomohou s výběrem hudby na smuteční rozloučení a seznámí Vás podrobně s průběhem obřadu.

Obřadník je Vám plně k dispozici celou půl hodinu před samotným smutečním rozloučením, poté provází pozůstalé a smuteční hosty obřadem, podporuje jeho pietní průběh, pronáší smuteční řeč, vytváří důstojnou atmosféru, vyjadřuje soustrast a napomáhá se zvládáním mimořádných situací. Především je tu ale pro Vás ve chvílích, kdy se přicházíte naposledy rozloučit se svým blízkým a jeho snahou je vytvořit co nejlepší podmínky pro toto rozloučení.