Žižkova 1945/32, 586 01 Jihlava

605 357 377

Stálá služba
pro převoz zesnulých

603 208 285

Stálá služba
pro převoz zesnulých

Důležité upozornění

Smutečních obřadů se od 18.09.2020 může účastnit tolik osob, kolik je počet míst k sezení v dané smuteční síni + 10 osob stojících. Od 19.10.2020 je zatím předpokládán limit 30 osob. Děkujeme za pochopení. 

Služba obřadnice/obřadníka

V případě Vašeho zájmu můžete využít služeb obřadnice nebo obřadníka pohřební služby Memoria. Naši obřadníci jsou tu pro Vás nejen během samotného obřadu, ale mohou Vám i s dostatečným předstihem pomoci se sepsáním smutečního proslovu. Komunikace probíhá telefonicky nebo emailem. Společně se sjednavatelkami pohřbu Vám obřadníci pomohou s výběrem hudby na smuteční rozloučení a seznámí Vás podrobně s průběhem obřadu.

Obřadník je Vám plně k dispozici celou půl hodinu před samotným smutečním rozloučením, poté provází pozůstalé a smuteční hosty obřadem, podporuje jeho pietní průběh, pronáší smuteční řeč, vytváří důstojnou atmosféru, vyjadřuje soustrast a napomáhá se zvládáním mimořádných situací. Především je tu ale pro Vás ve chvílích, kdy se přicházíte naposledy rozloučit se svým blízkým a jeho snahou je vytvořit co nejlepší podmínky pro toto rozloučení.