Žižkova 1945/32, 586 01 Jihlava

605 357 377

Stálá služba
pro převoz zesnulých

603 208 285

Stálá služba
pro převoz zesnulých

Důležité upozornění

Smutečních obřadů se od 18.09.2020 může účastnit tolik osob, kolik je počet míst k sezení v dané smuteční síni + 10 osob stojících. Od 19.10.2020 je zatím předpokládán limit 30 osob. Děkujeme za pochopení. 

O naší společnosti

Ctíme tradici a nebojíme se nových věcí. Jsme profesionálové.

O naší společnosti

Jsme zde proto, abychom Vám pomohli v nelehké chvíli. Naše pohřební služba je dostupná 24 hodin denně o víkendech i  svátcích.

Oddanost práci kterou vykonáváme. Práci v pohřební službě nemůže vykonávat každý. Klademe velký důraz na profesionalitu a kvalitní zázemí. Vždy se snažíme vyslyšet přání pozůstalých o samotném druhu smutečního rozloučení, popřípadě samotného přání zesnulého. 

Jednoduchou vizí naší společnosti je poctivost. Zároveň umění naslouchat, vzdělávat se a pozorovat. To vše dohromady je hnacím motorem pro dodržování nastavené kvality při výkonu naší služby.

Jednoduše řečeno se vším. Každý člověk si zaslouží důstojné rozloučení. I když nejsou dostatečné finanční prostředky, snažíme se najít řešení.

Náš tým

S kým se v naší pohřební službě setkáte?

Karel Wolfan, Petra Wolfanová
Karel Wolfan, Petra Wolfanovámajitel pohřební služby

Pavla Dobrovolná- sjednavatelka, Andrea Vítková- sjednavatelka, Michal Kučera - řidič, Zdeňek Dobrovolný - řidič, Petr Mišta - řidič


psandel@seznam.cz