Žižkova 1945/32, 586 01 Jihlava

605 357 377

Stálá služba
pro převoz zesnulých

603 208 285

Stálá služba
pro převoz zesnulých

Důležité upozornění

Prosíme pozůstalé, aby ke sjednání smutečního obřadu přišel vypravitel pohřbu v doprovodu maximálně jedné další osoby.  POZOR! Dle usnesení vlády ČR ze dne 21.10.2020 se omezuje počet osob na pohřbech. Od 28.12.2020 může být 15 osob na pohřbu/smutečním rozloučení. Děkujeme za pochopení. 

O naší společnosti

Ctíme tradici a nebojíme se nových věcí. Jsme profesionálové.

O naší společnosti

Jsme zde proto, abychom Vám pomohli v nelehké chvíli. Naše pohřební služba je dostupná 24 hodin denně o víkendech i  svátcích.

Oddanost práci kterou vykonáváme. Práci v pohřební službě nemůže vykonávat každý. Klademe velký důraz na profesionalitu a kvalitní zázemí. Vždy se snažíme vyslyšet přání pozůstalých o samotném druhu smutečního rozloučení, popřípadě samotného přání zesnulého. 

Jednoduchou vizí naší společnosti je poctivost. Zároveň umění naslouchat, vzdělávat se a pozorovat. To vše dohromady je hnacím motorem pro dodržování nastavené kvality při výkonu naší služby.

Jednoduše řečeno se vším. Každý člověk si zaslouží důstojné rozloučení. I když nejsou dostatečné finanční prostředky, snažíme se najít řešení.

Náš tým

S kým se v naší pohřební službě setkáte?

Karel Wolfan, Petra Wolfanová
Karel Wolfan, Petra Wolfanovámajitel pohřební služby

Pavla Dobrovolná- sjednavatelka, Andrea Vítková- sjednavatelka, Michal Kučera - řidič, Zdeňek Dobrovolný - řidič, Petr Mišta - řidič


psandel@seznam.cz