Žižkova 1945/32, 586 01 Jihlava

605 357 377

Stálá služba
pro převoz zesnulých

603 208 285

Stálá služba
pro převoz zesnulých

Jak vidí naše služby pozůstalí

Co o nás říkají ti, kdo již využili naše služby?

Jak vidí naše služby pozůstalí
10. 5. 2022

Velké poděkování patří vám všem za citlivý přístup. V tak těžkých chvílích je i tohle velice důležité a vy to umíte.

- Marie Svobodová
6. 5. 2022

Dodatečně děkuji za profesionální a přitom lidskou pomoc při vyřizování pohřbu. I kolegové, kteří tatínka vezli na jeho poslední cestu, byli skvělí. Vlastně všechno včetně květinové výzdoby bylo tak, jak by se asi tatínkovi líbilo. I když to pořád bolí, s Vámi to bylo snazší. Díky moc za Vaši práci.

- Dana Zimolová
6. 4. 2022

Děkujeme vám za výbornou organizaci rozloučení s tatínkem a krásný přístup k nám jako pozůstalým.

- Martin Pokorný
14. 1. 2022

Vážení zaměstnanci pohřební služby Anděl- Memoria, tímto bych vám chtěla velmi poděkovat za citlivý a profesionální přístup, se kterým jste se zhostili přípravy pohřbu mého manžela. Byli jste ohleduplní a ochotní.

Děkuji za bezchybný průběh obřadu, za krásnou květinovou výzdobu a za zajištění všech ostatních formalit. S úctou k vaší práci, Hana Hadwigerová

- Hana Hadwigerová
6. 4. 2021

Chtěla bych velice poděkovat za laskavý přístup paním v kanceláři pohřební služby Anděl- Memoria při vyřizování pohřbu mého manžela. Velký dík ode mne panu Vladimíru Mátlovi za velice lidský projev a upřímná slova útěchy v této těžké době. Byl nesmírně ochotný ke každému mému přání. Poděkování patří i ostatním mužům z pohřební služby. Jejich pohledy a chování mi byly velkou oporou.

- Marie Petrová s dětmi
12. 2. 2021

Velký dík patří pohřební službě Anděl- Memoria za jejich profesionální, lidský přístup a ochotu jak při převozu zemřelé, tak při vyřizování smutečního obřadu. Samozřejmě velké díky panu Vladimíru Mátlovi za nádhernou řeč při posledním rozloučení.

- za rodinu paní Ivana Lapková
2. 12. 2020

Vážení, dovolte mi touto cestou poděkovat všem pracovníkům pohřební služby Anděl - Memoria za profesionalitu, se kterou nám umožnili důstojné a dojemné rozloučení s milovanou osobou. Zvláště bych chtěla poděkovat paní Vítkové ze její ochotu, vstřícnost, profesionální a přesto velmi lidský přístup. Stejně tak panu Mátlovi za krásná slova, jimiž nás provedl smutečním obřadem. Děkujeme

- Šárka Srníková s rodinou
19. 11. 2020

Rádi bychom Vám velmi poděkovali za profesionální přístup a projevenou lidskou empatii při zajištění obřadu paní Magdaleny Munduchové. Obzvlášť bychom rádi poděkovali zaměstnancům, kteří zajišťovali převoz z domu. Neměli to jednoduché, úzké schodiště, kde se nevytočíte... navíc je odvoz velmi emotivní a oni to zvládli naprosto perfektně. Přejeme Vám pevné zdraví v této nelehké době. 

- S vděčností za celou rodinu Alena Munduchová
27. 10. 2020

Děkuji pohřební službě Anděl- Memoria za jejich přístup a perfektně odvedenou práci při rozloučení s panem Zdeňkem Bužgou.

- manželka Soňa Bužgová
31. 8. 2020

Z celého srdce děkuji pohřební službě Anděl- Memoria za perfektně odvedené služby při rozloučení s manželem. Děkuji panu Wolfanovi za vysoce profesionální přístup, paní Vítkové a paní Hujkové patří můj obdiv a úcta za porozumění, laskavost a velkou pomoc.
S úctou děkuji také paní Joklové, která důstojně provázela celým obřadem. Děkuji i nosičům, chovali se velmi taktně a důstojně. Vzhledem ke službám na vysoké úrovni pohřební služby Anděl- Memoria jsem mohla hroznou skutečnost snést o něco lépe.

- manželka Jiřina Marousková