Upozornění: od 1. 1. 2016 je Pohřební služba Memoria, s.r.o. přestěhována
na adresu Žižkova 32, Jihlava.

Pro převozy zesnulých volejte kdykoli

603 208 285


 

Dědictví

 

Notář

Dědickou agendu vyřizuje příslušný notář, který zašle předvolání vypravovateli rozloučení přibližně do dvou měsíců.

 

Rozdělení okresu při vyřizování dědické agendy

 

Jihlava:

osoby zemřelé 1. - 22. dne v měsíci: JUDr. J.S.H. Trojanová

osoby zemřelé 23. 27. dne v měsíci: JUDr. I. Parkanová

osoby zemřelé 28. – 31. dne v měsíci: JUDr. J. Pavlincová

 

okolní obce:

JUDr. Jaroslava Sabrina Häni Trojanová (tel.: 567 304 006)

Bílý Kámen

Boršov

Brtnice (Dolní Smrčné, Jestřebí, Komárovice, Malé, Panská Lhora, Přímělkov, Příseka, Střížov, Uhřínovice),

Cejle (Hutě)

Cerekvička – Rosice

Čížov

Dlouhá Brtnice

Dolní Cerekev (Nový Svět a Spělov)

Dudín

Dušejov

Dvorce

Hodice

Hojkov

Hubenov

Hybrálec

Ježená

Kalhov

Kostelec

Malý Beranov

Mílíčov

Mirošov (Jedlov)

Opatov

Otín

Plandry

Puklice (Petrovice a Studénky)

Rančířov

Rantířov

Rohozná

Smrčná

Stonařov (Sokolíčko)

Suchá (Beranovec, Prostředkovice)

Šimanov

Třešt´ (Buková, Čenkov a Salavice)

Ústí (Branišov)

Větrný Jeníkov (Velešov)

Vílanec (Loučky)

Vyskytná nad Jihlavou (Hlávkov, Jiřín, Rounek)

Zbilidy

Zbinohy

 

JUDr. Ivanka Parkanová (tel.: 567 303 534)

Arnolec

Bítovčice

Brzkov

Dobronín

Dobroutov

Jamné (Lipina)

Jersín

Kamenice (Kamenička, Řehořov a Vržanov)

Kamenná

Kozlov

Luka nad Jihlavou (Otín, Předboř a Svatoslav)

Měšín

Meziříčko

Nadějov

Polná (Hrbov, Janovice, Nové Dvory, Skrýšov)

Rybné

Stáj

Střítež

Velký Beranov (Bradlo a Jeclov)

Věznice

Věžnička

Vysoké Studnice

Záborná

Zhoř

Ždírec

 

 

JUDr. Jana Pavlincová (tel.: 567 301 308)

Batelov (Bezděčín, Lovětín, Nová Ves a Rácov)

Bohuslavice

Borová

Černíč (Myslůvka a Slaviboř)

Dolní Vilímeč

Doupě

Dyjice (Dolní Dvorce, Dyjička a Stranná)

Hladov

Horní Dubénky

Horní Myslová

Hostěnice (Častkovice)

Jezdovice

Jihlávka

Jindřichovice

Kaliště (Býkovec)

Klatovec

Knínice (Bohusoudov)

Kostelní Myslová

Krahulčí

Krasonice

Lhotka

Markvartice

Mrákotín (Dobrá Voda, Praskolesy)

Mysletice

Mysliboř

Nevcehle

Nová Říše

Olšany

Olší

Ořechov

Panenská Rozsička

Panské Dubénky

Pavlov (Bezděkov, Stajiště)

Radkov

Rozseč

Růžená

Řásná

Řídelov

Sedlatice

Sedlejov

Stará Říše (Nepomuky, Strachoňovice, Svojkovice, Švábov)

Telč (Studnice)

Třeštice

Urbanov

Vanov

Vanůvek

Vápovice

Volevčice

Vystrčenovice

Zadní Vydří

Zděňkov

Zvolenovice

Žatec